Geriatri Yaşlı Bakımevi ve Tedavi Merkezi

Geriatri Yaşlı Bakımevi ve Tedavi Merkezi

Mükemmeliyetçilik anlayışımıza uygun olarak, GERİATRİ yaşlı bakımevi ve tedavi merkezimiz konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi tıbbi, hemşirelik, rehabilitasyon, sosyal hizmet ve eğlence hizmetleri sunar. Sürekli bir Nöroloji uzmanı bulunan Ankara’daki tek merkez oluşumuz ve tüm hizmetlerin yetkili yüksek okul mezunu sağlık personelleri tarafından veriliyor olması sektördeki en büyük ayrıcalıklarımızdandır. Çok yetenekli klinik kadromuzla gurur duyuyoruz.

Tüm konuklarımıza besleyici ve rahat bir yaşam sağlıyoruz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, her konuğumuzun ihtiyaçlarına özel bir bakım planı tasarlamaktadır. GERİATRİ yaşlı bakımevi ve tedavi merkezimizde konukların tercihlerine saygı duyulmakta ve bakım planlarına istekleri dâhil edilmektedir. Sadece Ankara’dan gelen konuklarımıza değil tüm Türkiye’den konuklarımızın seçimlerini onurlandırmaya ve onurlarını korumaya kararlıyız.

Konuklarımız kendilerine hazırladığımız çok çeşitli eğlence ve aktivitelerin tadını çıkarırlar, herkes için bir şey vardır; açık bahçelerimizde müzik, sohbet, eğlence, tartışmalar, kutlamalar, hatta dondurma, çay, kahve vakitleri gibi sosyalleşme imkânı sağlanmakta; bu zamanlarda personel, konuklar ve yakınları hep birlikte çok güzel kaynaşma içerisinde olup kocaman bir aile ortamı oluşmaktadır.

Sağlık personellerimiz, sosyal hizmet uzmanlarımız, konuklarımızın yaşlanma sürecine eşlik eden zorluklara uyum sağlamaları için şefkatli yaklaşımlarıyla Ankara Geriatri Bakımevi Ve Tedavi Merkezinde yaşlılarımıza yardımcı olmaktadırlar.

Hemen Ara
Yol Tarifi Alın